Радиус: Выключить
Радиус:
km Set radius for geolocation
Искать

Євген Пивоваров — шлях в політику

Євген Пивоваров — вчений, який пішов в політику

Після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах в квітні, українське суспільство затаїло подих в очікуванні перших активних дій. Для внутрішньої політики, головним рішенням нового президента стало оголошення про розпуск Верховної Ради України. Як результат 21 липня 2019 року українців чекають дострокові парламентські вибори. В Україні діє змішана виборча система, тому вибирати будуть окремо мажоритарників, окремо — за партійними списками.

Євген Пивоваров на підписанні меморандуму на 100 мільйонів з Китаєм

Як і очікувалося, на цих парламентських виборах не всі особи нам знайомі. Приємно здивувала партія «Слуга Народу», у якій більшість учасників не були задіяні раніше в політиці. Одним з таких мажоритарних кандидатів є Євген Пивоваров, про якого можна почитати на вікіпедії.Кандидат висувається на мажоритарному окрузі 175, центром якого є місто Дергачі. Також округ охоплює Дергачівський район, частину Харківського, м Люботин.

Євгенія Пивоваров не можна назвати медійною персоною, він — викладач і професор ХГУПТ. До цього часу ніяк не був пов’язаний з політичною діяльністю, а свої сили спрямовував в науку, викладання, бізнес і благодійну сферу.

Євген Пивоваров на з'їзді партії Слуга Народу

Можна з упевненістю сказати, що Євген Павлович у науковій та викладацькій діяльності успішно реалізував свої амбіції. У 36 років він уже захистив дисертацію і став наймолодшим доктором наук за своєю спеціальністю «технологія харчової продукції». Зараз є професором кафедри технології харчування, членом спеціалізованої вченої ради, співзасновником двох харчових фабрик. Загальний викладацький стаж кандидата-мажоритарника — 19 років. За цей час результати його наукових досліджень були представлені в 139 публікаціях, а він підготував 4 кандидатів технічних наук. Його дослідження отримували президентські гранти і премії, а Євген Пивоваров прагнув реалізувати проекти не тільки для науки, а й для людей. Так, він створив понад 400 робочих місць на виробництвах в Харкові і налаштував виробництво доступних, а головне якісних, продуктів харчування за інноваційними розробками.

Кандидат в народні депутати Євген Пивоваров від 175 округу

Бажання допомагати оточуючим у вченого і підприємця відбилося і в його благодійної діяльності. Неодноразово Пивоваров організовував заходи, спрямовані на формування здорового способу життя у молоді, а також надавав допомогу представникам незахищених верств населення. 

Євген вірить, що перемога Зеленського є відправною точкою реальних змін в Україні, тому він вирішив взяти безпосередню участь і допомогти команді президента, як кандидат від партії «Слуга Народу». 

Основними напрямками майбутньої політичної діяльності Євген Павлович визначив турботу про здоров’я українців, рівноправність усіх громадян нашої країни і економічне благополуччя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены