- Профіль
- Відгуки
-
Відчинено сьогодні:
з 08:00 до 23:00- Понеділок з 06:45 до 23:00
- Вівторок з 06:45 до 23:00
- Середа з 06:45 до 23:00
- Четверг з 06:45 до 23:00
- П`ятниця з 06:45 до 23:00
- Субота з 08:00 до 23:00
- Неділя з 08:00 до 23:00
Аквазона Акваріум пропонує своїм відвідувачам чотири басейни для відпочинку та занять спортом. Обладнані такі ванни:
- Басейн для дайвінгу, глибина – 12 метрів.
- Спортивний басейн на чотири 25-метрові доріжки, глибина – 1,1-3 метри + 8-метрова зона для гри у водне поло, температура води від 26 до 28°C.
- Малий басейн глибиною 2 метри та температурою води 27°C.
- Дитячий басейн глибиною 0,8-1,1 метра та температурою води 30°C.
У всіх ваннах вода очищається сучасними фільтрами із мінімальним використанням хлорки.
Басейн Акваріум в Оболоні проводить тренування для немовлят, дітей, дорослих та майбутніх мам. Ви можете відвідувати заняття зі спортивного та оздоровчого плавання, аквафітнесу та дайвінгу (діти від 10 років і старше).
Ціни басейну Акваріум у Києві невідомі, тому що клуб сам підбере та запропонує Вам індивідуальну систему тренувань залежно від того, скільки занять Ви плануєте відвідати, чи хочете Ви займатися поодинці чи з родичами, друзями чи дітьми. Для цього необхідно заповнити заяву на офіційному сайті Акваріума або у менеджера клубу.
Офіційний сайт Акваріума тимчасово не працює
Зауважте, що дайвінг не входить до списку програм, для яких оформляється клубна карта. Про заняття та вартість потрібно домовлятися по телефону або особисто з тренером.
У клубі Акваріум проводяться тренування з різних ігрових видів спорту, східних єдиноборств, фехтування, боксу, велоспорту, фітнесу та пілатесу. Також є ресторан, салон краси та дитяча школа розвитку.
- Вартість відвідуваннявід 750 грн до 900 грн
Часті запитання
Не знайшли свій басейн?